Hej to znowu ja Niallerowa ! xx Chciałam powiedzieć, ze chyba zwariowałam bo zrobiłam następnego bloga :D Nie wiem jak sie wyrobie ale cóż... xD Będę tu pisać tylko i wyłącznie opowiadania o 1D i nie tylko ^^ Mam wielką nadzieje, ze będą komentarze (pozytywne) i , ze sie spodoba :) xx
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz